Hakkımızda

Aspak Hijyen Ltd.Şti. 1991 yılında kurulmuş olup 24 yıldır hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de hijyen konusunda değisen fikir ve konjüktür yapı içinde İngiltere’de yerleşik uluslararası P+L Systems Grup ve Vectaire System firmalarının tek yetkili distrübütörü olarak hizmetlerine devam etmektedir. Dünya’da çok yaygın olan hatta zorunlu hale getirilen bayan hijyenik ped atıklarının sterilizasyonu konusunda çözüm sunmaktadır.

P+L Systems Grup 20 yılı aşkın bir süredir icat ettiği hava temizleme ve hijyeni sağlama aletleri ile bu alanda dünyada bir numaralı kurum durumundadır.

P+L Systems Grup kalitesi ve verdiği garanti, global lider marka olarak yeniliklerde mükemmelliyetçi olduğunun göstergesidir.

Ped atıklarının el ile teması ortadan kaldırılarak herhangi bir bulaşıcı hastalığın kapılması engellenmektedir.

Pedlerin tuvalet yerine hijyenik kutulara atılması sayesinde kanalizasyon alt yapısı sağlam kalır ve çevre kirliliği oluşmaz.

Ayrıca kullanılan Freshen LB maddesi sayesinde pedlerdeki bakteri ve virüslere karşı ön sterilizasyon yapılarak hoş koku olması sağlanmıştır.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, ekonomik ve optimum çözümler iş hayatımızdaki hedeflerimizdir. Hizmet sektöründeki deneyim ve başarımız haklı gururumuzdur.

Misyonumuz

Avrupa Birliği uyum sürecinde ülkemizde çevreyi koruma bilincini geliştirmek en ileri hijyen standartlarını sunmak firmamızın ilkesidir.